Leczy objawy wyprysku   

Szybka ulga w swędzeniu i podrażnieniach skóry – nie zawiera kortyzonu
Krem regenerujący Dexem – przeznaczony do stosowania na małych obszarach podrażnionej skóry

Krem regenerujący Dexem do stosowania w przypadku wyprysku i podrażnień skóry


Krem Dexem leczy objawy wyprysku i inne podrażnienia skóry, takie jak swędzenie, zaczerwienienie, suchość i uszkodzenia skóry. Nie zawiera hormonów. Nawilża i łagodzi podrażnioną skórę. Przebadany dermatologicznie, nie zawiera kortyzonu i może być bezpiecznie stosowany na skórę u dzieci.

 

Krem szczególnie nadaje się do stosowania na małych obszarach podrażnionej skóry, np. dłoni i twarzy. Dostępny jest w tubce 30 g.

 

Krem regenerujący Dexem zawiera opatentowany, aktywny biologicznie kompleks 2QR. Ten naturalny składnik bazuje na długich łańcuchach polisacharydowych uzyskanych z rośliny Aloe barbadensis. Aktywny biologicznie kompleks 2QR wspomaga naturalny proces gojenia skóry. Jego łańcuchy polisacharydowe mają unikalną zdolność unieszkodliwiania chorobotwórczych bakterii, dzięki czemu chronią skórę przed ich działaniem. Właściwości przeciwbakteryjne i pielęgnacyjne kremu Dexem pomagają przywrócić prawidłowy stan skóry, wspomagają naturalny proces gojenia, nawilżają i odżywiają (obejrzyj film na temat kompleksu 2QR).

 

Krem regenerujący Dexem jest wyrobem medycznym. Przed użyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki informacyjnej dołączonej do opakowania